Ranní ptáčata

O nás

Ranní ptáčata

tento název místnosti Vám asi přesně nenapoví, o čem se v této místnosti debatuje, a co se řeší.

A je to asi správné ...... tato místnost není jednostranně zaměřena na lidi s konkrétním zájmem o jednu určitou věc, činnost, postavu ...... tato místnost slouží k příjemnému popovídání si o čemkoli.

Je místností, kde panuje pohoda, klid, dobrá nálada a ......... láska. Ano, opravdová láska .... přátelství, otevřený vřelý vztah mezi všemi, kdo se zde zrovna nacházejí.

Naším cílem není budovat anonymní virtuální svět pomluv, stížností, řešení vlastních mindráků, bolestí, depresí. Ano, každý máme jistě své starosti - popovídejme si o nich - vždyť i od toho máme své přátele tady na internetu, ale prosíme, aby se tak dělo šeptáním a nikoli na skle tak, aby to rušilo ostatní přítomné, kteří se chtějí především bavit.

Ranní ptáčata je okruh několika lidí, kteří se blíže - a mnozí osobně - znají, ale rozhodně se nezdráhejte mezi ně vstoupit. Jsou to milí a příjemní lidé, kteří rádi uvítají nové přátele a kamarády, kteří si rádi popovídají o čemkoli zajímavém.

Stálí správci

 Pták

V naší místnosti jako stálí správci v současné době pracují následující milí lidé. Každý z nás se snaží plně se věnovat tomu, aby toto místo ve virtuálním světě bylo místečkem, kde se každý z našich návštěvníků bude cítit příjemně a kam se bude rád vracet. Pokud má kdokoli z vás dojem, že zde něco není v pořádku, nerozpakujte se kontaktovat kteréhokoli z našich stálých správců a ti budou jistě Vaši připomínku rádi a aktivně řešit. Možná to zní jako fráze ..... ale opravdu nám jde o to, aby lidé, kteří sem přicházejí, byli spokojeni.

Webmaster

© 2010 • Iceboss